КАЗАХСТАН – НАШ СТРАТЕГІЧНИЙ ПАРТНЕР

Керівники Харківського регіонального представництва ICC Ukraine разом з представиниками ТОВ «ЗАВОД НАФТОГАЗОВОГО ОБЛАДНАННЯ» відвідали з робочим візитом підприємства групи АТ НК «Казахстан Інжиніринг».

В рамках зустрічі були обговорені перспективи співпраці в області виробництва нафтогазового обладнання та сільськогосподарського машинобудування. Було відзначено, що український завод має досвід в розробці конструкторської та технологічної документації, в наданні інженерно-консультаційних послуг, а також промисловому впровадженні результатів наукових досліджень.

Керівництвом АТ НК «Казахстан Інжиніринг» було запропоновано опрацювати проект по організації в Казахстані спільного виробництва відцентрових насосів для нафтопереробки, а також з модернізації існуючого насосного і компресорного обладнання.

Сторони також підкреслили, що взаємовигідне довгострокове співробітництво – один із пріоритетних напрямків в їх діяльності і визначили ряд важливих питань для більш глибокого опрацювання і виведення взаємин компаній на новий рівень.

Давайте обговорим ваш проект

Залишіть нам ваші дані і ми вам передзвонимо

Дякуємо, наш менеджер зв'яжеться з вами.